Petr Batěk

herec, moderátor, básník

Herec, kterého jste mohli vidět na scénách Národního divadla, Divadla Na Fidlovačce, Divadla na Vinohradech, Městského divadla v Kladně, Západočeského divadla v Chebu, v Karlových Varech nebo v Městském divadle v Mostě.

Známý z filmů Cirkus Maximum, Zejtra napořád, Jak se moří revizoři, Poslouchej nebo ze seriálů Duch, Gympl s ručením omezeným, Rapl, Kriminálka Anděl, Čechovi a dalších.

Zabývá se psaním scénářům na míru a v roce 2019 vydal svou třetí básnickou sbírku “Mezi svými rýmy”. Je autorem mnoha hudebních projektů a jeho píseň “Zas bude líp” byla využita jako průvodní píseň ve filmu Jak se moří revizoři. Na sklonku roku 2021 vydal své první hudební album “V mapách” u plzeňského labelu AVIK.

Jako moderátor je často angažován již od roku 2000 a to na městských plesech (Cheb, Most, Praha, Hodonín..), maturitních plesech (desítky plesů po celé ČR), Městských slavnostech (Plzeň, Praha, Cheb, Most, Chomutov, Třebíč a mnoho dalších), diskusních pořadech na vlnách ČRo (Hosté Českého rozhlasu Plzeň, Bez opony..), nebo na prestižních akcích nejrůznějších partnerů (Vůně roku časopisu Žena a Život, konference Modré pyramidy, Kongres zdravotních sester v Mostě, Historický víkend v Plzni, Zažijte to znovu 2018, atd.).

Petr Batěk Moderátor herec, básník
Petr Batěk Moderátor herec, básník